Wizyta studentów UTW z Czerska.

Dnia 8 maja, mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć studentów Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Czerska. Grupa licząca 50 osób z wielkim zainteresowaniem odwiedziła naszą uroczą miejscowość Ocypel. To wydarzenie nie tylko umiliło nam dzień, ale także stało się źródłem niezapomnianych przeżyć.

Podczas wizyty nasi wyjątkowi goście mieli okazję posłuchać fascynujących opowieści o historii i tradycjach naszej małej Ojczyzny oraz regionu. Niezwykle ciekawi poznawali historię miejscowości, a także zgłębiali tajemnice naszych tradycji. Nie zabrakło również wizyty w Izbie Regionalnej, gdzie mogli podziwiać różnorodne eksponaty oraz zaopatrzyć się w drobne pamiątki związane z Ocyplem.

Następnie wszyscy wspólnie udaliśmy się na spacer nad malownicze jezioro Ocypel. Niezapomniane chwile spędzone nad brzegiem jeziora stały się doskonałą okazją do integracji oraz podziwiania uroku naszej okolicy. Podczas spaceru odwiedziliśmy także Ośrodek Wczasowy “Mleczarz”, gdzie nasi goście mogli poczuć atmosferę wypoczynku nad jeziorem.

Nie mogło zabraknąć także zatrzymania przy naszej nieczynnej już stacji PKP, gdzie mieliśmy okazję przyjrzeć się starym zabytkowym wagonom kolejowym. To niezwykłe doświadczenie pozwoliło nam przenieść się w czasie i poczuć ducha dawnych epok.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszym gościom za wspaniałą wizytę, za wsparcie oraz za wszystkie miłe słowa, które zapisaliście w naszej księdze pamiątkowej. Wasza obecność była dla nas ogromną przyjemnością oraz niezapomnianym przeżyciem. Zapraszamy serdecznie ponownie do Ocypla!

Udostępnij artykuł w social mediach: